De Snapchat namen van de sterren en beroemdheden

deze Snapchat naam onder de sterren, sterretjes & Topsporters. Snapchat uitgegroeid tot de nieuwe favoriete speeltje van beroemdheden - en als men volgt deze pseudoniemen, krijg je de meest recente informatie!

De Snapchat Download de moeite waard, niet alleen om te leren met vrienden en familie in contact blijven, maar ook om al het nieuws van de sterren uit de eerste hand. Echter, beroemdheden zijn niet zo eenvoudig op te sporen. Hier is de gebruikersnaam van min of meer bekende beroemdheden.

Snapchat: De namen van Hollywood sterren

Ten eerste, de crème de la crème van de Celebs. Of Hollywood ster of grafiektoppers: deze sterren en kunstenaars delen een eigen of backstage inzichten over hun Snapchat account. , Iets gemist die hen niet volgen!

  • Ariana Grande: moonlightbae
  • Arnold Schwarzenegger: arnold kotelet
  • Ashley Benson: benzo33
  • Avicii: TimBling
  • Blake Lively: LivelyBK
  • Calvin Harris Calvin Harris
  • Chris Brown: bpchrisbrown
  • David Guetta: davidguettaoff
  • Demi Lovato: ddlovato
  • Ed Sheeran: teddysdaytoday
  • Hailey Baldwin: haileybisboring
  • Jared Leto: Jared Leto
  • Jennifer Lopez: jlobtsjaredleto
  • Justin Bieber: rickthesizzler
  • Kanye West: KanyeWest
  • Kim Kardashian West: KimKardash
  • Lady Gaga: Lady Gaga
  • Little Mix's Perrie Edwards: perriesnap
  • Martin Garrix: Martin Garrix
  • Meghan Trainor: mtrainor22
  • Michael Clifford: michaelgcliffor
  • Miley Cyrus: MileyCyrus
  • Nick Jonas: jicknonas
  • Nicole Richie: itsnikkifresh
  • One Direction: One Direction
  • Paris Hilton: real paris hilton
  • Perrie Edwards: perriesnap
  • Rihanna: Rihanna
  • Rixton: rixtonofficial
  • Selena Gomez: SelenaGomez
  • Shawn Mendes: shawn mendes
  • Shay Mitchell: officialshaym
  • De Vamps: vampssnap
  • Zac Efron: zacefron87

Snapchat naamBeroemdheden en hun Snapchat naam

Modellen en mooi, echt mooie mensen

Wie wil zijn ogen bederven, zou een blik op de Snapchat namen van deze beroemdheden te nemen:

  • Anna Maria Damm: annamdamm
  • Betty Taube: betty_taube
  • Bonnie Strange: bonniesbrain
  • Gigi Hadid: DoubleGiForce
  • Janina Uhse: janina.uhse
  • Juli: jueliuerli
  • Kendall Jenner: Kendall Jenner
  • Kylie Jenner: kylizzlemynizzl
  • Rebecca Mir: rebecca_mir
  • Stefanie Giesinger: steffie_gie
  • Vanessa Fuchs: yssdsxxvan

atleet

Zelfs een handvol atleten die we konden vinden op Snapchat. Blijkbaar, maar de top talent te vinden Snapchat niet zo spannend als de media bekendheid. De keuze is heel duidelijk:

  • Jens Lehmann: Lehmann jens
  • Anis Ben Hatira: anisbenhatira10
  • David Alaba: da_twentyseven
  • David Selke: d.s11
  • Douglas Costa: douglascosta11
  • Lewis Hamilton: Lewis Hamilton
  • Mario Götze: m-goetze19
  • Yussuf Poulsen: Yussuf

voetbalclubs

Zelfs enkele van de belangrijkste voetbalclubs in overvloed op Snapchat. Wie binnen wil informatie te zien over zijn favoriete club uit de eerste hand, moeten deze volgen Snapchat namen:

  • Bayer 04 Leverkusen: bayer04snaps
  • Chelsea FC: chelseaFC
  • Fortuna Düsseldorf f95snaps
  • Hamburger SV: hsv_official
  • Hannover 96: Hannover96_SNAP
  • Hertha: herthasnaps
  • Arsenal: OfficialAFC
  • FC Barcelona: FCBSnap
  • FC Bayern München: FCBayernSnaps
  • FC Köln: fckoeln
  • Liverpool: Official_LFC
  • Real Madrid: Real Madrid
  • VFL Borussia Mönchengladbach: vflborussia1900
map